UA-37424765-1

Jak se připravit na proces a co dělat po něm ?

Před procesem
Den před procesem je vhodné se dobře vyspat, zdravě a lehce jíst, zejména hodně ovoce a zeleniny a hodně pít – nejlépe vodu nebo bylinkové čaje. Je vhodná relaxační koupel.

Před procesem je vhodné nepožívat kávu, alkohol nebo jiná stimulancia, protože ovlivňují prožívání emocí a mohou přispět k oslabení výsledku procesu.

Na proces je vhodné vyhradit si dost času, protože prožívání emocí je velmi hluboký prožitek a procesy nelze zkrátit, dokud není klient naprosto zbaven jejich vlivu na běžné chování a nemá dost energie, aby mohl odejít  naprosto klidný a vyrovnaný.

Po procesu
Při prožívání emocí se v těle uvolňuje mnoho zplodin, které je třeba co nejrychleji z těla vyloučit. Vylučování škodlivin,  zejména nejrůznějších kyselých látek,  lze usnadnit a urychlit mnoha způsoby.

Je třeba si dopřát dostatek času k rozvinutí všech dějů, které v těle proběhly a nadále budou probíhat.  Není vhodné po procesu vykonávat náročnější činnosti jako třeba  řídit auto. Je nutno hodně pít, pokud možno čistou vodu nebo bylinkové čaje. Je vhodné si dát lehčí jídlo, zejména takové, které snižuje kyselost organismu – polévku,  syrovou i vařenou zeleninu nebo některé druhy ovoce, např. banán. Můžete si dát i celozrnné sušenky.

Výborná je procházka v přírodě, důkladná koupel, např. solná, obvyklá meditace a pak vydatný spánek.  Výbornou očišťovací metodou je i příjemná masáž nebo večer strávený v tichosti sám se sebou nebo s člověkem, s nímž je krásné mlčet ve dvou.

Po procesu je třeba se vyhnout přílišnému vyvolávání prožité bolestivé emoce. V těle  jsou při procesu zahájeny samoléčebné děje, jejichž plný účinek podpoří tělesná i duševní pohoda. I vy v klidu zvládnete práci lépe a rychleji. Důvěřujte svému tělu a dopřejte mu čas a klid, aby se uzdravilo více a rychleji.  Naučte se ho hýčkat, aby cítilo, že se o něj opravdu dobře staráte.
Tělo je chrámem duše.
A vždycky je lékem úsměv.
Už jsi se dnes usmál ?

 


 

 

 

 

 

 

 
Pokud se po čase objeví nové téma, které vám tělo předloží k řešení, objednejte se na další proces. Každý máme uvnitř krásný růžový květ lotosu a všechny ty bolestivé události, které jsme prožili, nám ten květ pošpinily. Každá bolest přidala jednu vrstvu bláta. Každý člověk získal mnoho vrstev nánosu, které  nedovolují vnímat barvu, vůni, zvuky a pocity, které lze vnímat jen tady a teď.  Všechny ty vrstvy nám brání  žít naplněný život a radovat se ze všeho krásného kolem nás.  Každým procesem odstraníme jednu vrstvu a přiblížíme se ke svému středu.

Brandon mluví o zářícím diamantu uvnitř každého z nás. Smyslem procesů Cesty je najít a rozzářit ten diamant.  A nejkrásnější odměnou pro každého z účastníků je moci po procesu pohlédnout do očí, kterými prosvítá nebo naplno září ten nalezený, očištěný a plně vnímaný diamant.